Rapidshare,Hotfile,Fileserve Full Downloads
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir Empty 3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir

Mesaj  starex_01 Cuma Ağus. 27, 2010 4:23 pm

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir 2w57zep

3D Driving Scholl ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu | 90.6 Mb

Oyunu ilk çalıştırdığımızda simulasyon ayarlarını yüklüyor bu biraz sürüyor bu bittikten sonra oyun açılıyor bir pencere içinde bize seçenekler sunuyor ilk olarak ehliyet tipini seçebilirsiniz.Ehliyet Tipi bildiğiniz gibi arabalara göre değişiyor mesela (B) tipi normal 4 tekerlekli araçlar için verilir diğer ehliyet tipleri ise uzun araç,iş makinası,yolcu taşımacılığı,2 tekerleklliler gibi değişir bu ayarı seçtikten sonra seviye ayarı yapabiliyorsunuzu normalde 1 lvl'den başlıyorsunuz isterseniz kendiniz yükseltebilirsiniz.

Oyun başladıktan sonra gerçek hayattaki gibi herşey yine normal kurallardan oluşuyor.kuralları çiğnerseniz sizi hemen uyarıyor ve puan alamıyorsunuz oyunda bir puan sistemi bulunuyor sizin sürüşünüze göre puan veriliyor kırmızı ışıkta durcaksınız çizgiyi geçtiğiniz anda puan gider sinyal vermeniz şart , trafik tabelalarına uymanız gerekiyor mesela sollama yasağı olan yerde sollamam yaparsanız puanınız gidiyor yani anlıyacağınız gerçek hayatta ne varsa o ama gerçek hayatta yapay zeka diye bişey yok etraf zekası gelişmemişlerle dol yani gerçek hayatta trafik şakaya gelmez oyunda ise istedğiniz kadar çarpın nasihat gibi oldu ama neyse...

Sistem Gereksinimleri:

150 MB HardDisk Boşluğu
64 MB ram
300 MHZ işlemci

Dosya Boyutu: 90.65 Mb

OYUN KURULURKEN İSTENEN ŞİFRE " Clutch " 'TUR.

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir Ohu79y

3D Driving School ( Sürücü Kursu Eğitim ) Oyunu Download İndir Ff8gwk

starex_01

- Similar topics